+48 515 38 36 34      willagrawit@willagrawit.pl      facebook.com/willagrawit/

Okoliczne atrakcje

Chłapowo
Chłapowo

Malownicza miejscowość położona przy otwartym morzu. W okolicy organizowane są widokowe loty paralotnią nad chłapowskim klifem, natomiast Goście preferujący spokojny urlop mogą pospacerować Wąwozem Chłapowskim czy odpocząć na piaszczystej plaży.

Władysławowo

Jeden z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych, który co roku licznymi atrakcjami przyciąga wielu turystów. Można tutaj odwiedzić Muzeum Iluzji, wybrać się na rejs widokowy lub skorzystać z oferty Parku Linowego.

Władysławowo
Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra

Znajduje się tutaj najbardziej wysunięty na północ punkt linii brzegowej polskiego wybrzeża, oznaczony pamiątkowym obeliskiem „Gwiazda Północy”. Miejscowość ta jest oddalona o ok. 6 kilometrów.

Rozewie

Główną atrakcją jest latarnia morska. To najstarsza tego typu budowla na wybrzeżu. Z jej szczytu odwiedzający mogą podziwiać piękną panoramę okolicy. Położona jest ok. 3,5 kilometra od naszej Willi.

Rozewie
Gdynia
Gdynia

Mówi się, że Gdynia to miasto powstałe z morza i marzeń. Zaledwie 100 lat temu była to wioska rybacka. Będąc tutaj koniecznie trzeba odwiedzić nowoczesne Centrum Nauki Experyment oraz zobaczyć podwodny świat w Akwarium Gdyńskim. Odległość od Willi Grawit to ok. 35 km.

Gdańsk

Miasto z ponad 1000 letnią historią a zarazem morska stolica Polski. Warto tutaj wybrać się na spacer ulicą Długą i zrobić sobie zdjęcie przy Fontannie Neptuna czy odwiedzić największe w Polsce ZOO. Gdańsk znajduje ok. 55 km od Władysławowa - Chłapowa.

Gdańsk
Sopot
Sopot

O tym mieście mówi się, że jest Perłą Bałtyku. Przyciąga urokliwą architekturą, piaszczystą plażą, ale najbardziej kojarzone jest za sprawą drewnianego molo o długości siegającej ok. pół kilometra...  Sopot położony jest ok. 50 km od naszej Willi.

ulica Albatrosa
84-120 Władysławowo-Chłapowo
tel. +48 515 38 36 34
willagrawit@willagrawit.pl